Pro lepší domov

Osobní organizace

Pokud jste se rozhodli, že se do organizace domova pořádně opřete, ale nechcete na to být sami a uvítáte k tomu zkušené profesionály z oboru, jsme tu pro Vás. Váš prostor společně zorganizujeme rychle a efektivně za pár hodin se zaručeným výsledkem.  Organizace je vhodná pro větší prostory, kde je potřebné organizaci řešit komplexněji, například kuchyně, dětský pokojíček, šatník, garáž aj.

profesionální organizátorky

Konzultace

Konzultace je vhodná pro Vás, kteří si troufnou na organizaci sami. S naší pomocí během 30 minutového videohovoru zvládnete zorganizovat prostor, který si vyberete, podle Vašich potřeb a představ. Online konzultace je v hodná pro menší prostory jako je například skříň, pracovní koutek, chodba apod.

Organizace při stěhování

Našli jste si nové bydlení, a těšíte se na svůj nový domov. Chcete však začít jinak, jen nevíte jak, navíc Vás děsí představa hrabání se v dovezených krabicích. Společně s námi zařídíte krásný, minimalistický a zorganizovaný prostor, na který budete pyšní od samého začátku. 

organizace satniku

Kurzy - momentálně žádný neprobíhá

První modul online kurzu ,,Můj zorganizovaný šatník“ máš od nás zcela ZDARMA.

Cena celého kurzu je 490 Kč / 20 Eur. Přihlásit se můžeš od 31.1.2022 do 28.2.2022. Celý kurz budeš mít k dispozici do 30.4.2022. Po organizaci s námi tvůj šatník bude pěkný, zorganizovaný a minimalistický.