Služby domácnosti

Osobní organizace

Osobní organizace vám zajistí rychlou a efektivní proměnu jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Zorganizujeme domácnost tak, abyste se doma cítili dobře, a vše jste měli prakticky po ruce. Každý předmět ve vaší domácnosti bude mít konečně své místo, a tak ušetříte čas i finance a vyhnete se mnoha stresovým situacím. Navíc, každý člen vaší domácnosti snáz najde to, co potřebuje. Už žádný chaos, jen krásný a prakticky zorganizovaný domov na míru.

nikol duncko kominky organizace obleceni byt
nikol duncko kominky organizace obleceni krabice

Organizace a pomoc při stěhování

Našli jste si nové bydlení a těšíte se na svůj nový domov? Chcete začít v čisté a zorganizované domácnosti bez zbytečností a přehrabování se v krabicích? Velmi rádi vám pomůžeme s balením, tříděním, a následně i organizací v novém domově. Společně s námi budete mít krásný, minimalistický a zorganizovaný domov už od začátku.

V rámci organizace při stěhování si s námi můžete domluvit i konzultace k zařízení nového nábytku. Sestavení skříní, porovnávání využití, nebo konzultace k vyhotovení nábytku od truhláře. Využijte váš domov na 100%.

Online a osobní konzultace

Online a osobní konzultace jsou vhodné pro ty, kteří si troufají na organizaci sami, ale zároveň potřebují podporu, nadhled a pár skvělých tipů, kde začít. Během konzultací se pobavíme o vašich představách, potřebách a také o tom, jakým způsobem bychom situaci řešili my. Na konci konzultace dostanete menší úkol a e-mailem vám přijde shrnutí, o čem jsme společně hovořili a doporučení na vhodné organizéry.

Online konzultace je vhodná pro menší projekty, jako jsou skříň, pracovní koutek apod.

nikol duncko kominky organizace obleceni dite

PŘIPRAVUJEME – „Šatník snů“ kurz bude spuštěn 20.2.2024

Kurzy

V našich kurzech najdete veškeré informace potřebné k tomu, abyste organizaci domácnosti zvládli sami, pouze s mou podporou, dle svých časových a finančních možností. Najdete v nich mnoho motivace, praktických tipů, návody, jak vyřešit daný problém, a jak efektivně využít každé místo ve vaší domácnosti. Společně si stanovíme plán, jak dosáhnout krok po kroku, vašeho vysněného cíle.

Jednoduše, prakticky a efektivně.

Jak ORGANIZACE s námi probíhá?
nikol duncko kominky organizace technologie

01.

Úvodní setkání a předběžná cenová nabídka

Prostřednictvím rezervačního systému si zarezervujete si úvodní online setkání zdarma. Na našem prvním setkání si popovídáme o tom, co byste rádi změnili a jakým způsobem s prostorem pracujete. Krátce nám jej představíte a my vám na základě toho připravíme předběžnou cenovou nabídku na míru.

vizualizace

02.

Návrh řešení a odeslání Moodboardu k organizaci

Po domluvě  spolupráce navrhneme řešení, vypracujeme zónování prostoru a následně připravíme seznam organizérů do tzv. MOODBOARDU, které bychom při naší organizaci využili.

nikol duncko kominky organizace testoviny

03.

Termín organizace a realizace

Po odsouhlasení všech podmínek, návrhu celé organizace i jednotlivých organizérů si domluvíme termín realizace a doladíme následné kroky, jako jsou štítkování, nákupy organizérů a dalších drobností, které k naší organizaci budeme potřebovat. V domluvený den a čas k vám přijedeme, rozdělíme si úkoly a pustíme se do celého procesu organizace.

nikol duncko kominky organizace kuchyne mouka

04.

Následná péče

Po dokončení organizace vás seznámíme s nově vytvořeným systémem a odjedeme. S odstupem 3 až 8 týdnů si společně napíšeme nebo zavoláme. Bude nás zajímat, jak se vám s nově zorganizovaným prostorem pracuje, jestli jste spokojení, zdali se vám podařilo vyřazené věci prodat, darovat, a zda se vám daří udržovat pořádek.

Co o nás řekli naši klienti
Naše šatna vypadá jako u nějaké celebrity 🙂 Dokonce mě to inspirovalo pokračovat v dalších místnostech sama, a protřídit například kosmetiku v koupelně. Pokud jste syslové a věční odkladači, pořád něco hledáte a nic u vás nemá "své místo", Komínky na to mají lék. Holky připravily vizualizaci a seznam potřebných dóz a krabic, které po schválení nakoupily a na organizaci přivezly. Byly skvěle připravené a vše, co jsme nakonec nevyužily zase odvezly a vrátily do obchodů. Neměla jsem s tím žádné starosti a radost s uklizeného si užíváme doteď, několik měsíců po organizaci.
Žanet
osobní organizace šatníku
Nikol a Ela jsou úžasné dámy které vědí jak vše uspořádat a co na to použít za organizery. Moc jím děkuji za organizaci kuchyně,je to úplně úžasné a přehledné, dokáží udělat z ničeho velkou parádu. Žije se mi teď v kuchyni lépe. A určitě moje spolupráce s nimi nekončí a těším se na další pokoje našeho domu. Všem tyto dvě úžasné a šarmantní dámy doporučuji. Stojí to za to.🤗 🥰 Děkuji.
Míša
osobní organizace kuchyně
Ceník služeb

Každý domov je jiný, jedinečný, jinak velký, má jiné množství věcí, každému se libí jiné organizéry, a proto klientovi vždy poskytujeme individuální nabídku na organizaci.

Kolik vás organizace bude stát můžete orientačně zjistit v našem ceníku služeb (CZK/EUR).

JEZDÍME PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU.

Každý domov je jiný, jedinečný, jinak velký, má jiné množství věcí, každému se libí jiné organizéry, a proto klientovi vždy poskytujeme individuální nabídku na organizaci.

Kolik Vás organizace bude stát můžete orientačně zjistit v našem ceníku služeb.

JEZDÍME PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU.

Náš kompletní ceník najdete zde.

Before After nikol duncko kominky organizace krabice prednikol duncko kominky organizace krabice po
mesicnik mobil

Měsíčník Komínky

Tipy, články, novinky. Jak zorganizovat a vylepšit Váš domov.

Organizace Vašeho domova