3 e-book knihy k hezčímu a zorganizovanému domovu

Zorganizovaná kuchyně, šatník
i dětský pokoj

Žádné dlouhé hledání na internetu. Zjisti, které organizéry padnou i do tvé skříně. 

K nákupu jakékoliv E-BOOK knihy obdržíš slevu 5% na naše služby. 

První E-Book si můžeš zakoupit už 19.9. 2022.

Na co se můžeš v našich 3 E-BOOK knihách těšit?

Tyto 3 E-BOOK knihy, Ti pomohou při organizaci tvého vysněného domova. Organizéry, které s tebou budeme sdílet nám pravidelně pomáhají při našich organizacích a věříme, že pomůžou i Tobě.

žádné dlouhé hledání na internetu. Najdeš mnoho tipů, jak uspořádat svoji kuchyni, spižírnu, šatník a dětský pokojíček prakticky a efektivně, kde a jaký organizér využít. Představíme Ti jejich výhody, nevýhody a mnoho dalšího.

Ebook organizéry do kuchyně 2022_FORM_SS

ZORGANIZOVANÁ KUCHYNĚ

Proč používat organizéry a dózy? Jsou tyto organizéry vhodné, praktické a na co si mám dát pozor? Jak poznám, že mě tato dóza neomrzí? Kořenky nebo pytlíčky? Štítkování – ano či ne? K čemu to vlastně je? Jak velké dózy na potraviny potřebuji?

33 skvělých organizérů do kuchyně a spižírny, slevové kódy, doporučení a mnohem více najdete v této skvělé E-BOOK knize.  

Ke stažení od 19.9.2022. 

profesionální organizátorky

ZORGANIZOVANÝ ŠATNÍK

Jak uspořádat a zónovat šatník? Co by v žádném šatníku rozhodně nemělo chybět? Kam s vyřazeným oblečením? Jaké správné otázky si pokládat při třídění šatníku? Co se sentimentálními kousky

V této E-BOOK knize najdete mnoho tipů jak zorganizovat šatník, skvělé tipy na organizéry a úložné systémy, které v Komínkách prostě milujeme. 

Ke stažení od 30.9.2022.

ZORGANIZOVANÝ DĚTSKÝ POKOJÍČEK

Jak na návrh a zónování v dětském pokojíčku? Jaké organizéry jsou vhodné a na co si dát pozor? Jak na uklizený dětský pokojíček, který děti zvládnou i sami? To vše Vám zodpoví E-BOOK Zorganizovaný dětský pokojíček. Navíc v něm najdete 24 skvělých organizérů a vychytávek do dětského pokojíčku. Jako bonus také o tom, jak uskladnit LEGO.

Ke stažení od 28.9.2022.

ulozný box
kniha o organizaci domova

BALÍČEK 3 E-BOOK KNIH PRO ZORGANIZOVANÝ DOMOV s 5% slevou

Ke stažení od 30.9.2022

K nákupu jakékoliv E-BOOK knihy dostaneš BONUS „9 nejpoužívanějších organizérů u nás v Komínkách v roce 2022.“

BYDLETE LÉPE SPOLEČNĚ S KOMÍNKY