Home Staging

Radi robíme veci krajšie.

IMG_2307

Plánujete prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Chcete zvýšit její atraktivitu na realitním trhu a oslovit co nejširší okruh zájemců? 

Věděli jste, že zařízené byty se prodávají a pronajímají rychleji než byty, které jsou prázdné? Navíc vhodným stylingem zvýšíte cenu za prodej nemovitosti o 5 – 10%. Velmi rádi Vám s tím pomůžeme.

Vaši nemovitost připravíme tak, aby působila pěkně, organizovaně a zbavíme ji rušivých elementů, které by mohly budoucímu majiteli stížit rozhodnutí o tom, jak se mu bude v novém domě/bytě bydlet.

Cílem Home Staging je nemovitost uspořádat, nadizajnovat a sladit tak, aby se zvýraznily všechny její pozitiva a zájemcovi se odreprezentoval plný potenciál nemovitosti. Snahou je navrhnout dizajn tak, aby prostor působil neutrálně a zároveň oslovil co nejvíce zájemců.

První schůzka probíhá online nebo v prodávané nemovitosti. Zjistíme, kdo je Váš cílový zákazník a jaký výsledek od prodeje očekáváte. Následně na to Vám zašleme předběžnou kalkulaci naší práce. Zpravidla do 72 hodin od naší schůzky.

V případě, že se rozhodnete pro nás, po zaplacení zálohové faktury ve výši 50% ze smluvené ceny, Vám vyhotovíme kompletní návrh ve formě Moodboardu. Součástí Moodboardu budou všechny navrhnutá řešení, termíny a podrobná kalkulace za práci a nákup či pronájem dekoračních předmětů.

Následně se domluvíme na termínu Home Staging, a dům/byt pro Vás nadizajnujeme tak, aby působil harmonicky a atraktivně. V případě zájmu umíme zabezpečit také i fotografování nemovitosti na realitní portál.

Připravte Vaši nemovitost k prodeji s námi!

Náš kompletní ceník najdete zde: Slovensko – Česká republika

IMG_3708

Pomáháme lidem zlepšit kvalitu života organizací domova a firmám se zkvalitněním prostor pro zaměstnance.

STORNO PODMÍNKY

Naši schůzku můžete zrušit nebo přeložit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Napište nám na náš email 2kominky@gmail.com nebo volejte na jedno z telefonních kontaktů. V případě, že službu zrušíte méně jak 24 hodin před domluvenou schůzkou, budeme Vám účtovat storno ve výši 50% ze smluvené ceny.

Byli jsme součástí projektů v...
Nika obývák
IMGL8555s
IMG_1590
vertikálnískládání
Reference

Co o nás řekli naši klienti

“Od prípravy, realizáciu až po odovzdanie je vždy Nicol profesionálna a komunikácia je príjemná. Po reorganizácii je v kuchyni oveľa viac miesta, všetko sa dá jednoducho nájsť a pôsobí čistajšie. Na spolupráci s Nicol sa vždy těším.”

Anna - projektový manažer

“Contacted Niky & Eli to reorganize our dressing. It was the best decision ever. Our little project didn't go without problems either, but Niky and Eli swiftly adjusted to the issue and the results were AMAZING! Niky and Eli are very professional, very efficient and as the title goes "Well Organized". 20/10 would reccommend their services and kudos for these ladies and their skills 👏”

Valentina - Organizace šatníku