VIP doplňková služba – konzultace pro vaše klienty

Stěhování je jednou ze stresujících, ale i radostných, událostí v životě. Byť se do nového domova klienti velmi těší, množství věcí, vyřizování papírů kolem nemovitosti, hypotéky, balení, vybalování, a nekončící prohrabávání věcí a krabic na konci, je může nepříjemně překvapit. Organizace při stěhování je elegantním řešením pro ty, kteří chtějí šetřit nejen svůj čas, nervy, ale i finance.

Nabídněte Vašim klientům něco nového, neotřelého, 100% péči od prvního podpisu rezervační smlouvy, po poslední krabici v novém domově? Každý z klientů si zaslouží bydlet v krásném a organizovaném prostoru bez zbytečností a nepotřebných věcí.

Konzultacemi s námi, jim ulehčíte celý proces plánování nábytku a skutečného života v novém domově. Osobní organizací při stěhování zpříjemníte celý proces a zážitek Vašich klientů na začátku jejich nové životní etapy.

Spolupráci navazujeme s developery, realitními makléři, nebo firmami, které se zabývají prodejem či pronájmem nemovitostí.

Pro více informací a možnosti spolupráce, vyplňte krátký dotazník, nebo nám zavolejte.

nicol duncko kominky vip konzultace klientka organizace

Společně vytvoříme příjemný, praktický a uspořádaný domov, pro každého Vašeho klienta tak, aby si ho mohl užít na 100% od samého začátku až do konce.

 

Pro více informací a možnosti spolupráce:

Potřebujete více informací? Napište nám, nebo zavolejte! Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Dejte Vašemu pracovnímu místu organizaci! Zbavte se nepořádku a chaosu společně s námi. Jezdíme po celé České republice i na Slovensku.

nikol duncko kominky organizace technologie

Velice rádi Vám pomůžeme po celé České republice a na Slovensku.

Pokud jde o menší projekt a první schůzky s klienty, tak přijedu já, Nika. V případě většího projektu přijedu s jednou nebo dvěma kolegyňkami.

Nemusíte. Vše si po domluvení spolupráce řešíme s klienty sami. Je však příjemné pro nás i klienta, když k první schůzce jedeme společně.

Before After nikol duncko kominky satniky prednikol duncko kominky satniky po
Before After nikol duncko kominky organizace krabice prednikol duncko kominky organizace krabice po

Krásný, praktický a zorganizovaný domov.

nikol duncko kominky konzultace osobne video
nicol duncko kominky suroviny organizace
nicol duncko kominky kuchyne organizace
nicol duncko kominky obleceni organizace veci
Přehrát video o nikol duncko kominky organizace konzultace klientka

Co o nás řekli naši klienti

Holky z Komínky nám připravily nádherný návrh kanceláří na obecním úřadě včetně vizualizace. Měly jsme společný videohovor, pak přijely vše naměřit a následně vypracovaly krásný detailní návrh podle našich představ. Komunikace perfektní. Moc doporučuji.
Zuzka
návrh kanceláří obecního úřadu
Cez víkend sa v Rodinnom centre Ráčik makalo na plné obrátky! Šikovné dievčatá z Komínky - Well Organized Home urobili generálku - reorganizáciu knižnice, recepcie, poriadok v papieroch a všetkých kancelárskych potrebách. Sme nadšené. Ak premýšľate nad reorganizáciou domácnosti, šatníka, kancelárie, či iného priestoru, ďalej už nehľadajte. Ešte raz veľká vďaka.
Janka
organizace recepce rodinného centra
mesicnik mobil

Měsíčník Komínky

Tipy, články, novinky. Jak zorganizovat a vylepšit Váš domov.