Kurzy na
teambuilding

Pomáháme lidem žít lépe a mít více času na podstatné věci.

organizéry

Fenomén organizování domácností je u nás čím dál tím populárnějším. Lidé chtějí mít domovy pěkné, harmonické, a hlavně chtějí mít pořádek. Zároveň však často stagnují a končí vyčerpaní mezi starostí o domácnost, rodinu s nedostatkem času na své záliby, seberozvoj a odpočinek.

Jako součást Vašeho teambuildingu Vás namotivujeme a naučíme, jak dospět k uspořádané a pěkné domácnosti i bez nekončícího boje s nepořádkem.

Vše samozřejmě naplánujeme dle vašich potřeb, interaktivně a v neformální atmosféře. S neotřelou dávkou humoru a zábavnou formou, neboť každé organizování, jako všechno ostatní, jde lépe, když Vás/nás to baví.

V rámci teambuildingu Vám poskytneme základní organizátorské tipy a triky, jak třídit, jak kategorizovat, jak zjistit, jaký organizační typ jste a co bude vyhovovat právě Vám. Naučíte se rozhodovat, co si ponechat, co posunout dál, a jak vůbec s vyřazenými věcmi naložit. Jako třešnička na dortu pak přichází samotné ukládání věcí, výsledek, který nám přináší radost, harmonii a více času na odpočinek. Můžete si s námi vyzkoušet vertikální skládání a jeho zásady, dáme Vám mnoho tipů na vhodné organizéry pro jednotlivé typy předmětů a místností. 

Na konci Vám prozradíme, jak uklidit Váš domov jednou a s dlouhodobým efektem.

Délku našeho působení v rámci teambuildingu umíme přizpůsobit Vašim představám.

V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář anebo nám zavolejte. Domluvíme si společné krátké 30minutové úvodní setkání, kde se seznámíme a probereme naše možnosti s Vaší představou.

Naučte své zaměstnance bydlet lépe pomocí teambuildingu s námi!

Náš kompletní ceník najdete zde: Slovensko – Česká republika. 

organizátorky swap

Uspořádaný, pěkný, zdravý a příjemný prostor, podporující produktivitu, kreativitu zaměstnanců s pozitivním vlivem na celkový emoční stav.

1_logo_white_transparent_circle_no_line-removebg-preview (1)

STORNO PODMÍNKY

Naši schůzku můžete zrušit nebo přeložit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Napište nám na náš email 2kominky@gmail.com nebo volejte na jedno z telefonních kontaktů. V případě, že službu zrušíte méně jak 24 hodin před domluvenou schůzkou, budeme Vám účtovat storno ve výši 50% ze smluvené ceny.

Byli jsme součástí projektů v...
organizace satniku
vertikálnískládání
IMGL7701s
Uložný box
Reference

Co o nás řekli naši klienti

"Výborný a prijemny kurz plny praktických informácii z prvej ruky. Niky aj Ela boli veľmi šikovne a profesionalne skolitelky, ktoré sa s nami podelili o ich osobnú skusenost s organizovaním kuchyne a odporučili nám aj konkrétne miesta, kde kúpiť super organizéry."

MARTA - KURZ AKO ZVLÁDNUŤ KUCHYŇU

"Skvely prinosny kurz, ktory ma nakopol a dal mi konkretne tipy pri reorganizacii svojej kuchyne v ktorej som teraz omnoho stastnajsia a efektivnejsia! Velke Ďakujem Nicol :)"

PAŤKA - KURZ AKO ZVLÁDNUŤ KUCHYŇU