Osobní / online
kurzy

Společně vytvoříme domov, do kterého se budete rádi vracet.

organizéry

Aktuálně pro vás intenzivně připravujeme osobní ale i online kurzy. Sledujte aktuální nabídku kurzů pro Váš lepší a organizovanější domov.

Na kurzech probíráme úplné základy, ale také jdeme do detailu problému, který se v domácnostech vyskytuje a mnohokrát i opakuje. Společně probíráme jednotlivé místnosti, kategorie.  

Z kurzů si odnestete mnoho tipů jak začít, kde vybírat organizéry, kde je zakoupit a jak postupovat při organizaci vašeho domova. A hlavně budete cítit motivaci začít! 

Ceny se liší dle jednotlivých kurzů.

Zbavte se chaosu společně s námi!

Náš kompletní ceník najdete zde: Slovensko – Česká republika. 

organizace

Chcete lépe bydlet a zvládat každodenní kolotoč u Vás doma bez stresu?

Rozhodnutí je jen na Vás.

STORNO PODMÍNKY

Naši schůzku můžete zrušit nebo přeložit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Napište nám na náš email 2kominky@gmail.com nebo volejte na jedno z telefonních kontaktů. V případě, že službu zrušíte méně jak 24 hodin před domluvenou schůzkou, budeme Vám účtovat storno ve výši 50% ze smluvené ceny.

usporadaná kuchyně
Komínky
IMG_1034
IMG_8409
Byli jsme součástí projektů v...
Rodinné centrum Ráčik
Stará Jedáleň
recenze
recenze
Reference

Co o nás řekli naši klienti

“Výborný a prijemny kurz plny praktických informácii z prvej ruky. Niky aj Ela boli veľmi šikovne a profesionalne skolitelky, ktoré sa s nami podelili o ich osobnú skusenost s organizovaním kuchyne a odporučili nám aj konkrétne miesta, kde kúpiť super organizéry.”

MARTA - KURZ AKO ZVLÁDNUŤ KUCHYŇU

“Skvely prinosny kurz, ktory ma nakopol a dal mi konkretne tipy pri reorganizacii svojej kuchyne v ktorej som teraz omnoho stastnajsia a efektivnejsia! Velke Ďakujem Nicol :)”

PAŤKA - KURZ AKO ZVLÁDNUŤ KUCHYŇU