Naše práce

Podívej se na naše organizace, a přečti si krátké články jak probíhaly.

Mimo jiné zde najdete i milá slova našich spokojených klientů.

Podívej se, jak se změnil jejich život po naší organizaci!

Organizace kuchyně

Krásná a zorganizovaná kuchyně je snem snad každé ženy.

Organizace dámského šatníku

Nakoukněte na tajemství vertikálního skládání.

Organizace pánského šatníku

Každý z nás si zaslouží šatník, který bude milovat.

Organizace spižírny

Jak využívat dózy ve spižírně. Jak na ,,back up" zásoby.

Dětský pokojíček a úložné prostory

Nakoukněte do dětského pokojíčku a isnpirujte se.

Reorganizace kuchyně komunitního centra

Jak jsem zorganizovala Starou Jedáleň v Bratislavě.

Co o nás řekli naši klienti

"Spolupráce s Nikou a Elou byla skvělá. Holky si poradily se vším, celou dobu měly úsměv na rtech a něco, co upřímně nesnáším (úklid a třídění) s nimi byla docela zábava. Donutily mě vyhodit věci, které by se mohly jednou hodit, vytřídit nádobí, které nepotřebujeme, i snížit množství ponožek na unositelné za jeden život. Už nemusím v kuchyni otevřít všechny čtyři šuplíky, abych našla cedník, přesně vím, kde ho mám hledat."

Žanet - organizace kuchyně

"Od prípravy, realizáciu až po odovzdanie je vždy Nicol profesionálna a komunikácia je príjemná. Po reorganizácii je v kuchyni oveľa viac miesta, všetko sa dá jednoducho nájsť a pôsobí čistajšie. Na spolupráci s Nicol sa vždy těším."

Anna - programová manažérka
osobní organizace komunitního centra - organizace předsíně a kuchyně

“Nikol a Ela jsou úžasné dámy které vědí jak vše uspořádat a co na to použít za organizery. Moc jím děkuji za organizaci kuchyně,je to úplně úžasné a přehledné, dokáží udělat z ničeho velkou parádu. Žije se mi teď v kuchyni lépe. A určitě moje spolupráce s nimi nekončí a těším se na další pokoje našeho domu. Všem tyto dvě úžasné a šarmantní dámy doporučuji. Stojí to za to.🤗🥰 Děkuji”

Míša - osobní organizace kuchyně

Before After
“Konzultaci s Nicol jsem využila po nastěhování do nového domu. Neměla jsem žádná přehnaná očekávání a vlastně jsem úplně nevěděla, co mě čeká. Ale návštěva Nicol byla jedním slovem skvělá! Poradila mi triky na třídění, ukládání nebo skládání oblečení a jiných věcí, jak využít prostor, který mám, ukázala možnosti využití různých organizeru, košíku apod. Organizaci jsem propadla a těším se až projdu postupně cely dům. Je to návykové a každý malý krůček mi dělá velkou radost. Určitě bych konzultaci s Nicol doporučila všem, i těm, kteří si stejně jako já predtim myslí, že to jim to nemůže přinést nic nového. Může vám to totiž změnit život k lepšímu. Zjednoduší se úklid, takže ušetřený čas můžu věnovat rodině.”

Markét - osobní konzultace

Jak organizace s námi probíhá?

organizátorky ceská repulibka