Organizace předsíně

organizace bot

Při organizaci předsíně radím lidem, aby tento prostor udělali jako jednu z posledních věcí. Víte proč? Protože mnoho lidí si do předsíně neukládá nepořádek z ostatních místností. Stejně tak lidé využívají komory, kde neukládají věci, které se jim prostě nevejdou do obýváku, kuchyně nebo koupelny.

Předsíň je však bránou do vašeho domova, a tak bychom jí měli věnovat patřičnou pozornost. Je to první místnost, kterou vnímáme při příchodu domů z práce nebo z venku. Je to ale také poslední místnost, kterou vidíte, než zabouchnete vaše vstupní dveře.

Ve většině případů je to malý prostor, který však plní mnoho funkcí. Ukládáme zde naše bundy, boty, batohy nebo věci, které nám slouží pro lepší a rychlejší odchod nebo příchod, jako nazouváky, stoličky.

Váš domov vytváří první dojem už během prvních 2 sekund po otevření dveří a první dojem se dělá jen jednou. Nejen na vás, ale i vaše okolí. Věřili byste, že pohled na vaši předsíň může mít vliv i na vaši náladu, než odejdete z domu?

V zimním období se prostor ještě rapidně zmenší, protože se mění naše oblékací návyky. Velké a mohutné bundy, boty, čepice, rukavice, šály, deštníky či pláštěnky. Abychom ušetřili nějaký ten čas a místo, je potřeba zvládat základní pravidlo, a tím je dát VŠE NA SVÉ MÍSTO IHNED PO NÁVRATU DOMŮ.

Vertikálního skládání se dá využít i v předsíni a téměř na všechno. Bundy, čepice, šály dokonce i nákupní tašky. Pro organizovanější předsíň je třeba vyvinou určité úsilí společně s důvtipem a systémem, který bude fungovat pro celou rodinu. Dobře naplánovaný úložný systém je alfa omegou. Tajemství v úspěchu je v rozdělení velkého prostoru na menší prostory, použitím menších krabiček, nebo organizérů. Ohraničíte tak předmětům místo, budete vědět kam je přesně vrátit a nebudou vám vtíravě lézt do prostoru jiných věcí.

Pokud byste s organizací potřebovali pomoci, ozvěte se nám a my vám velmi rádi poradíme v rámci osobních i online konzultací, anebo to nechte všechno na nás. Zařídíme vše, tj. od konceptu, koupě organizérů až po realizaci.

organizace bot
IMG_2655
IMG_2676
uložení tašek
uložení šál
uložný prostor