Organizace pánského šatníku

IMG_8409

Pro lépe vypadající a uspořádaný šatník platí několik základních pravidel. Nyní Vám sdělím první dvě.

 

 

První: sjednocená ramínka jsou základem k vizuálnímu blahu.

Druhé: srovnané oblečení podle barev je prostě pastvou pro oči.

 

 

U panského šatníku jsou tyto pravidla snáz aplikovatelná, protože většinou bývá minimalističtější, ale pravdou to být samozřejmě nemusí. 

 

 

Pánský šatník, oproti dámskému, většinou jako první zabere místo pro ramínka. Na ramínka ukládáme například košile, saka, společenské kalhoty, džíny, věci, které se snáz pomuchlají, což jsou například některé typy triček. Navíc, pokud muži nosí trička do práce, ocení, že je nebudou mít pomuchlané a plné skladů.

 

 

Pokud je pánský šatník minimalistický může se využít klasického skládání na komínky. Pokud množství jednoho druhu oblečení překročí hranici komínku, tj. více jak do poloviny výšky police, už přichází na řadu vertikální skládání.

 

 

Součástí pánského šatníku jsou i doplňky jako jsou motýlci, hodinky, pásky, kravaty, brýle aj. U skládání doplňků bychom měli dbát na viditelnost každého jednoho předmětu. Proto jsou absolutně nevhodné boxy, kde uvidíte pouze vrchní předmět. Nejideálnější je šuplík, nebo organizér, kde můžeme vyskládat všechny doplňky tak, aby byl vidět vzor, celkový vzhled. Kravaty můžeme skládat do ruličky. Video, jak na to, najdete na našem Facebooku nebo Instagramu – @2kominky. 

 

 

Děkuji za ukázku šatníka mému manželovi :). 

IMG_8430
IMG_8416
IMG_8413