O nás

Ahoj, jmenuji se Nicol Dunčko, alias Nika, Niki, jsem zakladatelkou projektu Komínky – Well Organized Home, organizátorkou tělem i duší, a také maminou dvou malých dětí, která miluje cestování, živé koncerty a hudbu, tanec, kreativitu, a být v terénu na proměnách vašich domovů. Obdivuji krásné a čisté prostory, které ve mě vyvolávají klid. Vždy jsem milovala různé typy organizace, ať už šlo o eventy, vedení rodinných center či tanečních klubů.

Organizací domova a minimalismem ve svém životě se zabývám již od roku 2014, kdy jsem bydlela v zahraničí. Měla jsem to štěstí žít 2 roky v Dubaji, 6 měsíců v Hong Kongu, a procestovat mnoho zemí této planety – chudých, bohatých, krásných i těch méně pěkných. A právě tyto zkušenosti mě naučily pokoře k lidem i věcem, které na cestě životem potkáme.  

Během cestování jsem se naučila žít z jednoho až dvou kufrů, s věcmi, které opravdu nosím, využívám a mám určitým způsobem ráda.

Věřím, že organizace domova zlepší každému člověku kvalitu života a ušetří mnoho cenného času a nervů.

Těším se na další domovy, které společně proměníme v ty, kam se budete rádi vracet.

Byli jsme součástí proměny v…

Spolupracujeme s …

Stavby VASUT, s.r.o. – Specialisté ve stavebnictví s rozmanitým portfoliem a léty ověřených řemeslníků. Již 20 let se pohybují ve stavební činnosti a v oboru se neustále vzdělávají. Věří na staré dobré řemeslo, obzvláště při rekonstrukcích využívají osvědčené postupy našich otců v kombinaci s moderními technologiemi. 

Mohli jste mě vidět nebo slyšet v …

Inkognito - televizní a zábavná show s Liborem Boučkem na iPrima CZ

PODCAST - OD MÁMY PRO MÁMY
Rádio Slovensko - HOSŤ NORY GUBKOVEJ

HOME - ČASOPIS PRO VÁŠ KRÁSNÝ DOMOV
DENÍK.CZ - Nejsilnější Mediální Dům

nikol duncko kominky organizace kuchyne
Záleží mi na praktickém a funkčním řešení.
Příběh kamarádky Denči

Na začátku léta 2021 mě navštívila dlouholetá kamarádka s rodinou. Po skončení pobytu kamarádky u nás, jsem obdržela tyto úžasné zprávy. ,,Niki, po naší návštěvě u vás jsem se rozhodla protřídit celý dům.“ Přečti si příběh kamarádky Denči, které reorganizace domácnosti přinesla více energie a svobody .

Přehrát video o nikol duncko kominky organizace satniku
mesicnik mobil

Měsíčník Komínky

Tipy, články, novinky. Jak zorganizovat a vylepšit Váš domov.