Osobní organizace
funkčních prostor

Pro starostlivé zaměstnavatele a spokojené zaměstnance.

Organizace komunitního centra

Máte pocit, že potenciál Vašich prostor není využitý naplno? Uvítali byste, aby Vaše prostory byly uspořádané, každá věc měla své místo a každý našel vše, co ke své práci potřebuje?

Po organizaci prostor s námi se Vaši zaměstnanci a klienti u Vás budou cítit příjemně, prostory budou působit harmonicky, krásně a organizovaně. Bonusem je také snadná údržba nejen pro zaměstnance, ale i pro externí úklidové služby.

Věříme, že pěkný a organizovaný pracovní prostor podporuje produktivitu, kreativitu a celkový emoční stav zaměstanců. Organizujeme od velkých kanceláří, školek, škol až po komunitní centra, sklady či garáže.

První schůzka probíhá online nebo osobně, ideálně pokud se odehrává v místech organizace. Po prohlédnutí a představení prostor, a zjištění mnoha konkrétních informací, jako kdo v něm pracuje, jak často, jaké jsou běžné denní rutiny, úkoly apod., probereme také možnosti a představy naší spolupráce. První nezávazná schůzka trvá přibližně 1 hodinu.

Na základě našeho hovoru/návštěvy Vám do 72 h zašleme předěžnou cenovou nabídku na organizaci prostor.

Pokud se domluvíme na spolupráci, vystavíme Vám zálohovou fakturu ve výši 50% z domluvené ceny organizace.

Poté Vás znovu navštívíme a důkladně si změříme prostory, které se budou organizovat, vč. nábytku. Na základě toho vypracujeme prvotní návrh k organizaci. Následně na to si domlouváme ještě jeden online hovor, kde společně projdeme prvotní koncept na orgnizaci. Dle požadavků koncept upravíme a dokončíme.  

Na konci tohoto procesu obdržíte tzv. moodborad, vč. cenového vyčíslení na organizéry a štítkování, případně práce externích dodavatelů. Součástí bude i plán úprav a časový harmonogram osobní organizace.

Po odsouhlasení konceptu na organizaci si stanovíme den přeměny a nakoupíme všechny potřebné pomůcky. V případě, že budeme veškeré organizéry nakoupovat my, vyžadujeme 100% úhradu na materiál předem. 

Protože nám záleží na životním prostředí věnujeme tak i péči věcem, které během naší organizace vyřadíme. Snažíme se jim zajistit druhé šance pomocí reuse center a jiných soukromých projektů. Vyřazené a zničené věci se snažíme zbavit co nejekologičtější formou.

Služba je účtována hodinově, délka organizace je indivudální a odvíjí se od velikosti projektu, množství věcí a rozsahu služeb.

Velmi rádi Vám s organizací pomůžeme v České republice nebo na Slovensku

Dejte svému pracovnímu místu organizaci! Zbavte se chaosu společně s námi!

Těšíme se na Vás!

Náš kompletní ceník najdete zde: Slovensko – Česká republika. k

Before After
Before After
vertikalni skladani

Uspořádaný, pěkný, zdravý a příjemný prostor, podporující produktivitu, kreativitu zaměstnanců s pozitivním vlivem na celkový emoční stav.

1_logo_white_transparent_circle_no_line-removebg-preview (1)

STORNO PODMÍNKY

Naši schůzku můžete zrušit nebo přeložit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Napište nám na náš email 2kominky@gmail.com nebo volejte na jedno z telefonních kontaktů. V případě, že službu zrušíte méně jak 24 hodin před domluvenou schůzkou, budeme Vám účtovat storno ve výši 50% ze smluvené ceny.

Byli jsme součástí projektů v...
Reference

Co o nás řekli naši klienti

“Od prípravy, realizáciu až po odovzdanie je vždy Nicol profesionálna a komunikácia je príjemná. Po reorganizácii je v kuchyni oveľa viac miesta, všetko sa dá jednoducho nájsť a pôsobí čistajšie. Na spolupráci s Nicol sa vždy těším.”

Anna - projektový manažer

“Cez víkend sa v Rodinnom centre Ráčik makalo na plné obrátky! Šikovné dievčatá Ela a Nika z Komínky - Well Organized Home urobili generálku - reorganizáciu knižnice, recepcie, poriadok v papieroch a všetkých kancelárskych potrebách. Sme nadšené. 🤩🤩 Ak premýšľate nad reorganizáciou domácnosti, šatníka, kancelárie, či iného priestoru, ďalej už nehľadajte. Ešte raz veľká vďaka. 👏♥️🤩”

Janka - osobní organizace recepce