Podívejte se na milá slova spokojených klientů, kteří s námi organizovali.

Život budete dělit na období PŘED a PO organizaci.

nikol duncko kominky obeleceni skladani
Eva Šohajová
Eva Šohajová
18. Srpen, 2023.
Milé, rychlé, vstřícné jednání. Podrobný plán, který se nebrání změnám v procesu realizace. Obrovská flexibilita. Několik návrhů během chvilky bez dlouhého protahování, přístupnost k diskuzi. Samá pozitiva 😉. Vřele doporučuji. Největší radost mám z té nejmenší skříňky v předsíni z vlastních zdrojů, ale pár přihrádek z ní udělalo denně využívanou věc, kde každý předmět má své místo, a to u mě byl vždy velký problém.
Monika Martincová
Monika Martincová
25. Květen, 2023.
Já jsem spokojená. I přes počáteční obavy z toho, že někdo bude přebírat můj nepořádek, že někdo uvidí můj prach, že za to někdo bude chtít zaplatit?! Výsledek předčil moje očekávání. A světe div se, když už to někdo za vás dá takhle skvěle dokupy, přijde mi, že se ten pořádek líp udržuje, a hlavně se vám chce udržovat! Takže upřímně? Ano, zadarmo to není, ale ANO, stojí to za to. A ta úleva, že je doma zorganizováno, vše má své místo a nikde není nic navíc? K nezaplacení! Doporučuju a přemýšlím, co dalšího je u nás potřeba třídit! 🙂
Hana Špitálníková
Hana Špitálníková
14. Květen, 2023.
Mám ráda, když každá věc má své místo, ale s některými předměty si nevím ještě zcela rady a mám tendenci je přesouvat z místa na místo. Oslovila jsem tedy Niki a při online schůzce jsme si hned rozuměly. Pomohla mi v ujasnění, jak roztřídit různé věci podle kategorií (např. získané medaile, fotografie aj.), a tím odstartovat úklid v obývacím pokoji. Již po hodince spolupráce jsem věděla, že rozhodnutí oslovit ji, bylo správné. Poradila mi i některé fígle a doporučila roztřiďovače na cokoliv. Až budu řešit jiné místnosti v bytě, ráda se na ni s důvěrou obrátím.
Lucie Kardová
Lucie Kardová
14. Březen, 2023.
Komínky mi organizovaly spižírnu a dětský pokojíček.....výsledek.... fantastický 🙂 !!! Konečně udržitelný pořádek! Má to řád i logiku...a je to krásný na pohled ,sama bych to nikdy nezvládla,myslím že s tímhle talentem nebo smyslem pro organizaci se asi človek musí narodit... jsem za Vás moc ráda a ještě jednou děkuji:)
Linda Šimoníková
Linda Šimoníková
9. Leden, 2023.
Holky z Kominku jsou veliké profesionálky! Výsledek předčil moje očekávání. Kuchyň získala nový rozměr, velice se do ni každý den těším. Je radost v ni vařit😉 Mrzi me, ze jsem tuto sluzbu nepoznala driv. Výsledek je úžasný a já Kominky doporučuji 100%👍👍👍 Moc, moc za vse děkuji ♥️♥️♥️
Eliška Stejskalová
Eliška Stejskalová
3. Prosinec, 2022.
Na jejich instagramu jsem vyhrála 50% slevu na vypracování plánu organizace jedné místnosti. Vzhledem k tomu, že mě trápil především špajz a skříň v prádelně, na moje přání jsme se zaměřily především na tyto oblasti. V plánu Nika s Eli zohlednily moje přání ponechání části mých organizérů a vše zpracovali do návrhu včetně vizualizace ve Sketchupu. Musím říct, že moje očekávání byly opravdu vysoké. Ačkoliv jsme hovořily online na kameru a posílala jsem fotky, je těžké odhadnout množství věcí a pracovat s nimi takto na dálku. Bylo mi na první pohled jasné, že navržené zónování nebudu schopna dodržet. Co mě ale překvapilo bylo to, že návrhem to nekončilo, naopak! Nika mě pravidelně ,,kontrolovala" a podporovala v procesu. Ještě čekám na poslední část organizérů, ale už teď z toho mám velkou radost. Sama bych o sobě řekla, že jsem vysoce organizovaná, pravidelně doma třídím věci a jsem, snad mohu trvdit, minimalista, ale po rekonstrukci kuchyně a příchodu druhého dítěte, kdy se sešly tyto události naráz, jsem se sekla a nemohla jsem tyto části našeho domova dát do latě. S pomocí Komínků ale mám z nové kuchyně konečně radost. Děkuji. A rada pro ty méně zdatné - raději si připlaťte za osobní organizaci a pozvěte holky rovnou domů. Nejhorší článek v tom všem jsem totiž byla já sama.
Zuzana Mužíková Miltnerová
Zuzana Mužíková Miltnerová
21. Listopad, 2022.
Holky z Komínky nám připravily nádherný návrh kanceláří na obecním úřadě včetně vizualizace. Měly jsme společný videohovor, pak přijely vše naměřit a následně vypracovaly krásný detailní návrh podle našich představ. Komunikace perfektní. Moc doporučuji.
MaŠar Švedovi
MaŠar Švedovi
14. Listopad, 2022.
Doporučuji holky na organizaci, milý a profesionální přístup. Vše vysvětlí, poradí, klidně vícekrát 😊 Vřele doporučuji 👍
Zdeňka Hlaváčková
Zdeňka Hlaváčková
14. Listopad, 2022.
Velmi doporučuji. Naprostá spokojenost. I s odstupem 2 měsíců máme v kuchyni stále pořádek a přehled. Vše má své místo a už se nestane, že bychom koupili něco vícekrát, protože nevíme, jestli to máme nebo ne. Všechno je popsané a v dozách a lépe se orientuje. Rozhodně to nebyla zbytečná investice 👍
Karina Andrášiková
Karina Andrášiková
10. Říjen, 2022.
Komínky - Well Organized Home je skvelá, malá firma s priateľským prístupom majiteľky Nicol. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako nám prerobila kanceláriu. Vypracovanie návrhu a vizuálu, objednanie vybavenia a nábytku, človeka, ktorý nábytok zmontoval až po posledný dotyk - organizácia priestoru či kancelárskych pomôcok. Šikovné, funkčné, čisté! + výborná komunikácia. Odporúčam!

Další reference našich klientů, kterým jsme pomohli žít lépe, najdete na našem Google profilu nebo Facebook stránce.

nikol duncko kominky reference obeleceni skladani
mesicnik mobil

Měsíčník Komínky

Tipy, články, novinky. Jak zorganizovat a vylepšit Váš domov.