Reference

Co o nás řekli naši klienti

Podívej se, jak se změnil jejich život po naší organizaci!

Before After nepořádekkoření
"S Nicol a Eli sme spolupracovali už niekoľkokrát a práve preto sme si ich vybrali aj na organizáciu nášho domova. Po úvodnej konzultácii nám pripravili podrobný návrh, ktorý sme ešte spolu upravovali. Samotná realizácia bola príjemná a zábavná, takže sa neplánovane zapojili aj členovia rodiny. Ešte mesiac po realizácii sa všetci tešíme a užívame si nové prostredie. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."

Anka - osobní organizace kuchyně

"Spolupráce s Nikou a Elou byla skvělá. Holky si poradily se vším, celou dobu měly úsměv na rtech a něco, co upřímně nesnáším (úklid a třídění) s nimi byla docela zábava. Donutily mě vyhodit věci, které by se mohly jednou hodit, vytřídit nádobí, které nepotřebujeme, i snížit množství ponožek na unositelné za jeden život. Už nemusím v kuchyni otevřít všechny čtyři šuplíky, abych našla cedník, přesně vím, kde ho mám hledat. "

Žanet - Osobní organizace kuchyně

Before After
“Naše šatna vypadá jako u nějaké celebrity 🙂 Dokonce mě to inspirovalo pokračovat v dalších místnostech sama, a protřídit například kosmetiku v koupelně. Pokud jste syslové a věční odkladači, pořád něco hledáte a nic u vás nemá "své místo", Komínky na to mají lék. Holky připravily vizualizaci a seznam potřebných dóz a krabic, které po schválení nakoupily a na organizaci přivezly. Byly skvěle připravené a vše, co jsme nakonec nevyužily zase odvezly a vrátily do obchodů. Neměla jsem s tím žádné starosti a radost s uklizeného si užíváme doteď, několik měsíců po organizaci.”

Žanet - osobní organizace šatníku

“Contacted Niki & Eli to reorganize our dressing. It was the best decision ever. Our little project didn't go without problems either, but Niky and Eli swiftly adjusted to the issue and the results were AMAZING! Niky and Eli are very professional, very efficient and as the title goes "Well Organized". 20/10 would reccommend their services and kudos for these ladies and their skills.”

Valentina - Osobní organizace šatníku

Before After
"Nikol a Ela jsou úžasné dámy které vědí jak vše uspořádat a co na to použít za organizery. Moc jím děkuji za organizaci kuchyně,je to úplně úžasné a přehledné, dokáží udělat z ničeho velkou parádu. Žije se mi teď v kuchyni lépe. A určitě moje spolupráce s nimi nekončí a těším se na další pokoje našeho domu. Všem tyto dvě úžasné a šarmantní dámy doporučuji. Stojí to za to.🤗🥰 Děkuji"

Míša - osobní organizace kuchyně

"Konzultaci s Nicol jsem využila po nastěhování do nového domu. Neměla jsem žádná přehnaná očekávání a vlastně jsem úplně nevěděla, co mě čeká. Ale návštěva Nicol byla jedním slovem skvělá! Poradila mi triky na třídění, ukládání nebo skládání oblečení a jiných věcí, jak využít prostor, který mám, ukázala možnosti využití různých organizeru, košíku apod. Organizaci jsem propadla a těším se až projdu postupně cely dům. Je to návykové a každý malý krůček mi dělá velkou radost. Určitě bych konzultaci s Nicol doporučila všem, i těm, kteří si stejně jako já predtim myslí, že to jim to nemůže přinést nic nového. Může vám to totiž změnit život k lepšímu. Zjednoduší se úklid, takže ušetřený čas můžu věnovat rodině. "

Markét - osobní konzultace

Before After prázdná kancelářzorganizovaná kancelář
"Komínky - Well Organized Home je skvelá, malá firma s priateľským prístupom majiteľky Nicol. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako nám prerobila kanceláriu. Vypracovanie návrhu a vizuálu, objednanie vybavenia a nábytku, človeka, ktorý nábytok zmontoval až po posledný dotyk - organizácia priestoru či kancelárskych pomôcok. Šikovné, funkčné, čisté! + výborná komunikácia. Odporúčam!"

Karin - osobní organizace kuchyně

"již brzy "

Zdeňka - Osobní organizace kuchyně

Before After potravinymepal modula
Before After šuplíkdeclutter
"Kuchyň je u nás nejvytíženější místo a se dvěma malými dětmi se pomalu stávalo místem chaosu, kde jsem pořád uklízela, aniž by to mělo efekt. Impulsem pro oslovení děvčat z Komínků bylo marné vybírání vhodných organizérů, kdy jsem měla mnoho otázek bez odpovědí. Komunikace fungovala bezvadně, dostala jsem jasné a přehledné informace včetně podrobného konkrétního návrhu organizace. A nejlepší, opravdu nejlepší bylo, když holky přijely a kuchyň uspořádaly. Já sama bych si těžko vyčlenila potřebný čas, dělala bych to po částech a nevím, jestli bych byla schopná posoudit s takovým nadhledem, co potřebuji a co už určitě ne:-) Kuchyň se po dvou týdnech stále skvěle udržuje, manžel je spokojen, protože konečně ví, co kam patří a může tím pádem také uklízet, není to jen na mně:-) Dokonce i děti jsou schopny díky chytrému řešení udržovat svůj koutek v pořádku! Procesy se výrazně zjednodušily, úklid trvá chvilku a to kafe, které si uvařím také rychleji, si v uklizené kuchyni opravdu vychutnávám. Je to prostě super, super, super, děkuji, Komínky!"

Alča - osobní organizace kuchyně

"Dievčatá z Komínkov mi navrhli novú šatníkovú skriňu a usporiadanie kumbálu, vrátane zónovania a organizérov. Dokonca pomohli aj s montážou. Veľmi oceňujem ich praktické a estetické nápady, neuveriteľnú ústretovosť, ochotu a trpezlivosť (s nami nerozhodnými je niekedy naozaj ťažko...). Vďaka nim šatník aj kumbál nielenže vyzerajú pekne, ale dokonale spĺňajú moju predstavu využitia daných priestorov. Konečne má všetko v nich svoje logické miesto a aj po pár týždňoch presne viem, kde čo nájdem. Ešte stále sa občas pristihnem, že len tak stojím a kochám sa 🙂 Páči sa mi, že dokázali skĺbiť aktuálne trendy s tým, ako človek reálne žije a výsledok nie je iba na jednu peknú fotku na Instagram, ale je to funkčné a dlhodobé riešenie. Rozhodne neľutujem, že som ich oslovila."

Martinka - Návrh na organizaci svépomocí a výpomoc při montáži - šatník a kumbál

Before After chaosusporadany suplík
"Úklid byl náročný, trval cca jeden týden, ale veškeré úsilí stálo za to. Ještě dnes, po měsíci, se chodím koukat na uklizenou pracovnu a technickou místnost a uvnitř sebe se usmívám a mám dobrý pocit z vykonané práce."

Deni - osobní konzultace

"0dporúčám využiť tieto profesionálne služby, pretože bez nich by sme nezvládli reorganizáciu tak detailne a prakticky ako nám to Nicol navrhla. Sme veľmi spokojní a aj nabudúce pri organizování ďalšej části domácnosti nebudeme váhať."

Linda - Organizace dětského pokoje

Before After detske jidlousporadany suplik
"Naprosto neuvěřitelná a energická dvojice dam, které mi pomohly zorganizovat kuchyň a tím zlepšit každodenní život, vaření i úklid. Jsem vděčná za jejich pomoc, za celou organizací je vidět velká práce a zkušenosti, sama bych nic takového vytvořit nedokázala. Od začátku úžasná komunikace a osobní setkání ještě lepší 🙂 Jakmile dorazily, dorazila s nimi i krásná energie, kterou do kuchyně přenesly. Moc děkuji a doporučuji všemi deseti!!!"

Simča - osobní organizace kuchyně

“Prošla jsem si tímto minikurzem tento týden. Celý kurz je dobře koncipován, a Nicol všechno velmi pěkně vysvětluje + názorně ukazuje. 😊 V blízké době budeme řešit koupi vestavěné skříně do ložnice, kde chceme mít 90 % všeho oblečení a různých doplňků... Kurz mi velice pomohl v tom, že konečně vím, jak si připravit návrh nové skříně, protože do této doby jsem si neustále pokládala otázky, kam dát tohle, kam zase tohle, aby to bylo praktické apod... Zároveň také oceňuji tipy na různé organizéry, a hlavně na to, jak prádlo skládat. Cena kurzu je absolutně v pohodě. Já osobně si dokážu představit vyšší cenu, protože tady člověk dostane spoustu tipů a rad. :)”

Lenka - kurz Můj zorganizovaný šatník

Before After usporadana recepceusporadana recepce
“Cez víkend sa v Rodinnom centre Ráčik makalo na plné obrátky! Šikovné dievčatá Ela a Nika z Komínky - Well Organized Home urobili generálku - reorganizáciu knižnice, recepcie, poriadok v papieroch a všetkých kancelárskych potrebách. Sme nadšené. 🤩🤩 Ak premýšľate nad reorganizáciou domácnosti, šatníka, kancelárie, či iného priestoru, ďalej už nehľadajte. Ešte raz veľká vďaka. 👏♥️🤩”

Janka - Osobní organizace recepce

Before After
"Výborný a prijemny kurz plny praktických informácii z prvej ruky. Niky aj Ela boli veľmi šikovne a profesionalne skolitelky, ktoré sa s nami podelili o ich osobnú skusenost s organizovaním kuchyne a odporučili nám aj konkrétne miesta, kde kúpiť super organizéry."

Marta - kurz ako zvládnuť kuchyňu

"Od prípravy, realizáciu až po odovzdanie je vždy Nicol profesionálna a komunikácia je príjemná. Po reorganizácii je v kuchyni oveľa viac miesta, všetko sa dá jednoducho nájsť a pôsobí čistajšie. Na spolupráci s Nicol sa vždy těším."

Anna - programová manažérka
osobní organizace komunitního centra - organizace kuchyně a předsíně

Before After dekydeky
"Skvely prinosny kurz, ktory ma nakopol a dal mi konkretne tipy pri reorganizacii svojej kuchyne v ktorej som teraz omnoho stastnajsia a efektivnejsia! Velke Ďakujem Nicol :)"

Paťka - Kurz ako zvládnuť kuchyňu

"Uz teraz ste mi pomohli a ste pre mna velkou inspiraciou. Po snad 7 rokoch som vdaka videjkam z 2kominky zorganizovala lozkoviny. Ano, viem amatersky možno, ale pre mna je to mega uspora. Ziskala som priestor v jednej celej skrini. Ďakujem. Robte to čo robíte."

Janka - online konzultace

"Niku a Elu mohu jen doporučit. Využili jsme službu Design pokoje - Nika a Ela nám navrhly dětský pokoj pro dceru (6 let) a syna (2 roky). Během zoom callu s námi vše probraly - dopodrobna se vyptaly na naše možnosti a představy. Návrh dodaly velmi rychle (a to byly mezitím navíc svátky). K návrhu byl i seznam nábytku a mood board. Do podrobna nám oba návrhy představily a vysvětlily co kam umístily a proč. Opravdu skvělá profesionální práce a doufám, že budoucna budu moci s Nikou a Elou pořešit ještě naši předsíň. Pokud váháte nad koupí nějakého jejich kurzu, tak radím neváhejte a jděte do toho :-)"

Bára - návrh dětského pokojíčku

Before After
"Reorganizácia kuchyne po 3 rokoch bola nevyhnutná. Eli a Nika opäť poradili hlavne so zariadením špajze, navrhli, vysvetlili, pomohli s výberom materiálov i organizérov, vytvorili alternatívne projekty. Po dohode nakúpili všetko potrebné, doviezli a namontovali. Vďaka nim mám funkčné úložné priestory, ktoré aj teraz po 6 týždňoch zájdem poobdivovat “ len tak” pre dobry pocit. Odporúčam. 100% spokojnosť. Eli a Nika sú 2 úžasne kreatívne dievčatá, ktoré reorganizáciou môjho balkóna vytvorili priestor na prijemne posedenie s priateľmi i rodinou."

Lýdia - organizace balkónu a spižírny

Before After
"Na kurze bola veľmi prijemná atmosféra, všetko sme si mohli popozerať, ochytať. Po tomto kurze sa už teším na zariaďovanie novej kuchyne. Na veľa veci budem myslieť už pri samotnom návrhu. Odnášam si veľa dobrých nápadov. Určite bych doporučila všetkým."

Daniela - kurz ako zvládnuť kuchyňu

" Děkuji Nicol a Elle za konzultaci, která mi velmi pomohla vychytat mezery v organizaci dětského koutku. Díky skvělým tipům bude koutek přehlednější pro mě i mého syna. Nicol i Ella ví o čem mluví a dokáží se na problém podívat z různých úhlů a najít nejvhodnější řešení. Pokud nejste spokojeni s organizací svého domova a nevíte kudy kam, určitě doporučuji si domluvit konzultaci."

Simone - online konzultace