Návrh úložného řešení do vašeho domova!

NÁVRH ÚLOŽNÉHO ŘEŠENÍ

Praktické interiéry nejen s Elfou

Ti nejlepší v organizaci vám přináší to nejlepší v designu a úložném řešení. 

Od návrhu, koordinace dodání po plánování a instalaci, Komínky vám nabízí kompletní servis! 

Provedeme inventarizaci toho, co vlastníte, změříme váš prostor, projednáme estetické a praktické cíle. Vypracuji individuální design a úložné řešení, které splňuje vaše požadavky.

Prohlédnete si design, úložné řešení. Na základě požadavků a poznatků provedu případné úpravy.

Od návrhu, koordinace, dodání po naplánování instalace. Společně s montáží je možné se těšit i ze společné organizace. Během jednoho dne proměním sen ve skutečnost. Teď už se jen posaďte, a pozorujte, jak váš domov prochází proměnou. 

Bílá_8_Elfa

Úložná řešení pro každou místnost

Díky dlouholeté zkušenosti a spolupráci s nejlepšími dodavateli úložných systémů, jako je Elfa, vám můžeme zajistit nejmodernější a nejefektivnější řešení pro vaše potřeby. Každý krok naší práce je pečlivě plánován a realizován s ohledem na vaše individuální požadavky a estetické preference.

Ať už potřebujete uložit kola, nářadí, zahradní potřeby ve vaší garáží, oblečení ve vašem šatníku, čistící prostředky, náhradní kosmetické přípravky v prádelně, najdeme nejlepší řešení, které splní vaše požadavky, potřeby a zajistí efektivní a bezpečnou organizaci prostoru. 

Připravená úložná řešení

Předpřipravená úložná řešení vám ulehčí přípravy a výběr správných produktů. Nabízíme řešení v různých velikostech a cenových hladinách, abyste si mohli vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nezáleží na tom, zda potřebujete malou skříňku do chodby nebo komplexní úložné řešení do vaší garáže, připravíme pro vás vizualizaci a dáme několik návrhů úložných řešení.

Grafitová_6_Elfa
mesicnik mobil

Měsíčník Komínky

Tipy, články, novinky. Jak zorganizovat a vylepšit Váš domov.

Organizace Vašeho domova