Získejte nadhled ve vaší domácnosti! Dostanete mnoho inspirace, řádnou dávku motivace a skvělých tipů

Během konzultací se budeme věnovat oblasti, která Vás doma trápí nejvíce. Konzultace vedeme v přátelském, ale svižném tempu. Pomocí propracovaného systému společně projdeme vždy jednu oblast Vaší domácnosti.

Konzultace Vám pomohou k lepšímu a organizovanějšímu domovu, půjdete svým vlastním tempem a dle svých finančních možností.

Během konzultací si vyslechneme Vaše přání, představy a navrhneme možná řešení. Poradíme Vám také, kde seženete ty správné a funkční organizéry. Poté bude na na Vás, jaké řešení si vyberete

Jedna konzultace trvá cca 30 minut, avšak doporučujeme minimálně v délce 1 hodiny. Začněte pomalu, ale jistě společně s našimi konzultacemi.

Co získáte během konzultací?

nikol duncko kominky konzultace obleceni

Stále si nejste jistí? Potřebujete více informací? Napište nám, anebo možná najdete svoji odpověď v otázkách níže

Na online konzultace vám dobré připojení k internetu, počítač nebo telefon. Odkaz na dotazník a videohovor dostanete v první pozvánce. Následné konzultace si pak domlouváme individuálně, a vždy vám ve shrnujícím emailu zasílám i na další setkání. Během setkání si povídáme, ukazujete mi problémová místa ve vaší domácnosti a hledáme společně vhodné řešení.

Online konzultace probíhají pomocí Google Meets, vše je velmi jednoduché, intuitivní a není třeba instalace žádných aplikací.

Není třeba. Bude Vám stačit odhodlání, pozitivní nálada a chuť věci změnit.

Záleží, jak velký projekt si pro organizaci vyberete. Na šuplík, polici, radu Vám bude stačit cca 30 minut. V případě, že chcete prostor brát komplexněji, je vhodné si rezervovat mezi 1 až 3 hodinami. Pokud si nejste jistí, rezervujte si úvodní hovor a vše společně probereme.

Na konzultacích se potkáme společně, tedy s Nikou. Může se však výjimečně stát, že se uvidíme i ve třech.

Konzultaci můžete bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Pokud konzultaci budete chtít zrušit méně jak 24 hodin před domluveným termínem, budeme Vám účtovat storno poplatek ve výši 50% z ceny. V případě, že se omluvíte méně jak 2 hodiny před začátkem konzultace, účtujeme 100% ze smluvené ceny.

Before After nikol duncko kominky konzultace osobne suplik prednikol duncko kominky konzultace osobne suplik po
Before After nikol duncko kominky konzultace osobne suplik drogerie po
nikol duncko kominky konzultace individualne

Individuální přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí

Příběh kamarádky Denči

Na začátku léta 2021 mě navštívila dlouholetá kamarádka s rodinou. Po skončení pobytu kamarádky u nás, jsem obdržela tyto úžasné zprávy. ,,Niki, po naší návštěvě u vás jsem se rozhodla protřídit celý dům.“ Přečti si příběh kamarádky Denči, které reorganizace domácnosti přinesla více energie, svobody a psychickou očistu.

Přehrát video o nikol duncko kominky konzultace osobne video
Co o nás řekli naši klienti
S Nicol sme spolupracovali už niekoľkokrát a práve preto sme si ich vybrali aj na organizáciu nášho domova. Po úvodnej konzultácii nám pripravili podrobný návrh, ktorý sme ešte spolu upravovali. Samotná realizácia bola príjemná a zábavná, takže sa neplánovane zapojili aj členovia rodiny. Ešte mesiac po realizácii sa všetci tešíme a užívame si nové prostredie. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Anka
osobní organizace kuchyně
Kuchyň je u nás nejvytíženější místo a se dvěma malými dětmi se pomalu stávalo místem chaosu, kde jsem pořád uklízela, aniž by to mělo efekt. Impulsem pro oslovení děvčat z Komínků bylo marné vybírání vhodných organizérů, kdy jsem měla mnoho otázek bez odpovědí. Komunikace fungovala bezvadně, dostala jsem jasné a přehledné informace včetně podrobného konkrétního návrhu organizace. A nejlepší, opravdu nejlepší bylo, když holky přijely a kuchyň uspořádaly. Já sama bych si těžko vyčlenila potřebný čas, dělala bych to po částech a nevím, jestli bych byla schopná posoudit s takovým nadhledem, co potřebuji a co už určitě ne:-) Kuchyň se po dvou týdnech stále skvěle udržuje, manžel je spokojen, protože konečně ví, co kam patří a může tím pádem také uklízet, není to jen na mně:-) Dokonce i děti jsou schopny díky chytrému řešení udržovat svůj koutek v pořádku! Procesy se výrazně zjednodušily, úklid trvá chvilku a to kafe, které si uvařím také rychleji, si v uklizené kuchyni opravdu vychutnávám. Je to prostě super, super, super, děkuji, Komínky!
Alena
osobní organizace kuchyně
mesicnik mobil

Měsíčník Komínky

Tipy, články, novinky. Jak zorganizovat a vylepšit Váš domov.

Organizace Vášho domova