Konzultace

Získáte nadhled ve své domácnosti, inspiraci a řádnou dávku motivace.

kaviaren-0007

Během konzultací se budeme věnovat oblastem, které Vás na Vašem bydlení trápí nejvíce. Konzultace vedeme v přátelském, ale svižném tempu, pomocí propracovaného systému – který nám opravdu funguje. Je velkým pomocníkem nejen u nás doma, ale i v domácnostech, kde jsme již pomohli k lepšímu a organizovanějšímu domovu.

V rámci konzultace si vyslechneme Vaše přání a představy, pobavíme se o možnostech a navrhneme řešení.  Poradíme Vám, kde seženete ty pravé a funkční organizéry, ukážeme jak vertikálně skládat, dáme mnoho tipy na to jak pořádek udržet dlouhodobě.

Nestyďte se, nebojte se. Člověk se celý život učí, a to platí i o vztahu k našemu domovu. 

Jedna konzultace trvá 30 minut. Více jak 1 h souvisle nedoporučujeme vzhledem na množství informací. Začneme pomalu, ale jistě. 

Váš šatník, kuchyň, dětský pokojíček se změní k nepoznání.

Osobní konzultace  se odehrává u Vás doma. K osobní konzultaci je nutné připočítat i náklady na cestu k Vám. Zde naopak doporučujeme delší konzultace, např. v délce 1,5 hodiny.

Online konzultace se odehrává prostřednictvím GoogleMeets, odkaz na link, kde se potkáme Vám pošleme pomocí Vašeho emailu.

Konzultace se hradí předem vplné výši. Kliknutím na chci konzultaci se Vám otevře objednávkový formulář, po uhrazení konzultace dostanete přístup do rezervačního systému. Poté Vám doručíme dotazník, který urychlý a zefektivní naši konuzultaci. Dotazník je vhodné vyplnit 1-2 dni před plánovanou konzultací. 

Jsme tu pro Vás!

Náš kompletní ceník najdete zde: Slovensko Česká republika

Before After
Before After
IMG_1034

Individuální přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí.

1_logo_white_transparent_circle_no_line-removebg-preview (1)

STORNO PODMÍNKY

Naši schůzku můžete zrušit nebo přeložit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Napište nám na náš email 2kominky@gmail.com nebo volejte na jedno z telefonních kontaktů. V případě, že službu zrušíte méně jak 24 hodin před domluvenou schůzkou, budeme Vám účtovat storno ve výši 50% ze smluvené ceny

IMG_0441
organizace kuchyne
IMG_2676
IMG_8404

Na začátku léta 2021 mě navštívila dlouholetá kamarádka s rodinou. Po skončení pobytu kamarádky u nás,  jsem obdržela tyto úžasné zprávy. ,,Niki, po naší návštěvě u vás jsem se rozhodla protřídit celý dům.“ Přečti si příběh kamarádky Denči, které reorganizace domácnosti přinesla více energie, svobody a psychickou očistu.

Byli jsme součástí projektů v...
Rodinné centrum Ráčik
Stará Jedáleň
Jazyková škola Empire
recenze
Reference

Co o nás řekli naši klienti

“Děkuji Nicol a Elle za konzultaci, která mi velmi pomohla vychytat mezery v organizaci dětského koutku. Díky skvělým tipům bude koutek přehlednější pro mě i mého syna. Nicol i Ella ví o čem mluví a dokáží se na problém podívat z různých úhlů a najít nejvhodnější řešení. Pokud nejste spokojeni s organizací svého domova a nevíte kudy kam, určitě doporučuji si domluvit konzultaci.”

SIMONE - ONLINE KONZULTACE

“Úklid byl náročný, trval cca jeden týden, ale veškeré úsilí stálo za to. Ještě dnes, po měsíci, se chodím koukat na uklizenou pracovnu a technickou místnost a uvnitř sebe se usmívám a mám dobrý pocit z vykonané práce.”

DENI - OSOBNÍ KONZULTACE

Before After
Before After