O nás

Ahoj, jsem Nika. Pomáhám lidem zlepšit kvalitu života organizací domova a firmám se zkvalitněním prostor pro zaměstnance.

pracovna-0381
Nika

Organizace, praktičnost, harmonogram, energie, kreativita, pracovitost. Toto jsem já, máma dvou malých dětí, 2 a 4 roky, která ráda cestuje. Hudba, tanec a tvoření bylo vždy součástí mého života. Jsem zakladatelkou Komínků a organizátorka tělem i duší. Nevědomky jsem se stala inspirací pro mnohé kamarádky a lidi ve svém okolí, i přesto, že nejsem otrokyní své domácnosti. 

Organizaci domova a slovo minimalismus jsem se začala více vnímat během svého pobytu v zahraničí. Źila jsem 2 roky v Dubaji, 6 měsíců v Hong Kongu, procestovala snad celý svět (mimo Jižní Ameriky a Grónska). Během mého cestování jsem se seznámila s mým manželem, a to úplně stačilo k tomu, abych pochopila, že cesta, kterou jsem si našla je správná. Cesta k lepšímu, organizovanému životu s věcmi, které opravdu potřebuji, využívám a v koneckonců mám ráda. 

Věřím, že organizace domova přináší úlevu v mnoha směrech – materiální, duševní ale i vztahovou. 

Po organizaci s námi se doma budete cítit skvěle! 

profesionalna organizatorka

Ahojte, volám sa Ela. Rada robím veci krajšie. Budem sa tešiť, keď to spolu vymyslíme, zorganizujeme a spravíme krajšie.

Ela

Od malička som bola veľmi esteticky založená, milovala som pekné veci, rada som kreslila. V dospelosti sa táto moja vášeň preniesla do mojich koníčkov – zbieram výtvarné umenie, obdivujem architektúru, vzdelávam sa v oblasti záhradnej architektúry a poznatky sa snažím
prakticky uplatniť aj v našej mini záhradke.

Zároveň som však pragmatický a praktický človek, ktorého baví riešiť problémy, mám rada spoločnosť ľudí a rada im pomáham, som kreatívna a kreativitu podporujem aj vo svojom 5- ročnom synovi.

A v konečnom dôsledku, veľmi rada organizujem a upratujem, lebo aj to je pre mňa kreatívna činnosť. Keď sa z niečoho chaotického a neusporiadaného stane niečo pekné, usporiadané. Vytvoriť priestor, kde sa cítime dobre, kde každá vec má svoje miesto a kde sme obklopení tým, čo máme radi.

Budem sa veľmi tešiť, keď sa nám to spoločne podarí vymyslieť a zrealizovať aj u Vás.

Byli jsme součástí projektů v...
Viděli jste nás v...
inkognito

Inkognito - televizní a zábavná show s Liborem Boučkem na iPrima CZ

Na začátku léta 2021 mě navštívila dlouholetá kamarádka s rodinou. Po skončení pobytu kamarádky u nás,  jsem obdržela tyto úžasné zprávy. ,,Niki, po naší návštěvě u vás jsem se rozhodla protřídit celý dům.“ Přečti si příběh kamarádky Denči, které reorganizace domácnosti přinesla více energie, svobody a psychickou očistu.

IMG_3850

Velmi nám záleží na praktickém a funkčním řešení. Když najdete domov věcem, které Vás možná dříve rozčilovaly, budete překvapeni, že Vám najednou dělají radost.

Nika